MERKEZİ HASTANE SİSTEMİ RANDEVU AL (MHRS RANDEVU AL)Bilindiği üzere artık hastaneler için randevular tek sistem üzerinden alınmakta bu yazımızda mhrs yani merkezi hastane randevu sistemi üzerinden nasıl randevu alabileceğinizi anlatmaya çalışacağız lütfen yazımızı dikkatlice okuyunuz.Artık hangi şehirden hangi hastaneden randevu alacak olursanız olun http://hastanerandevu.gov.tr/Randevu/ adresine giriş yaparak merkezi hastane randevu sistemi mhrs’den randevu almanız gerekmektedir.Ancak randevu alma işlemini yapabilmek için öncelikle sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Bunun için de üyelik formunu doldurmanız gerekmektedir.

Merkezi hastane randevu sistemi

Randevu almak için giriş yaptığınızda karşınıza TC kimlik no dışında bir de “Parola” bölümü çıkacaktır. Buradaki bölümü doldurmanız için üyelik formundan kendinizin belirleyeceği şifreyi “parola” bölümüne girmeniz gerekmektedir.
TC kimlik numarası ve şifrenin doğru girilmesinin ardından şehir seçimi yaparak başlıyorsunuz randevu almaya. Sonrasında karşınıza şöyle bir ekran çıkacaktır:

Randevu nasıl alınır

İl, ilçe seçimi, hastane belirleme, klinik seçme, işlemlerininin yanı sıra “Hekim Ara” butonu ile de doktor tercihi yaparak istediğiniz doktorda muayene olabilirsiniz.

GEÇMİŞ OLSUN!

MERKEZİ HASTANE SİSTEMİ RANDEVU AL (MHRS RANDEVU AL) için “0 yorum” bulunmaktadır.

Güncel Blog Okey Oyna Güncel Blog Okey Oyna Google Sitemap